Юнаки Кропивницького відзначили День Конституції України на баскетбольному майданчику

28 червня на спортивному майданчику в парку Перемоги проведено відкритий міський турнір з баскетболу 3х3 серед юнаків до 18 років, присвячений Дню Конституції України.
У змаганнях, організованих за співпраці управління молоді та спорту Кропивницької міської ради, відділення НОК України в Кіровоградській області та обласної федерації баскетболу взяли участь 8 команд.
Перед початком спортивних баталій головний спеціаліст відділення НОК Микола Аношкін провів для юних баскетболістів Олімпійську вікторину.


Щодо перебігу змагань, то в цікавій та запеклій боротьбі третє місце посіла команда «Чіпси», яку тренує Євген Іванов. А срібні та золоті нагороди завоювали вихованці тренера-викладача Андрія Бабенка.

Підводячи підсумки турніру начальник управління молоді та спорту Кропивницької міської ради Вячеслав Гурський нагородив переможців та призерів змагань дипломами і медалями від організаторів. Також окремими призами від обласного відділення НОК України були відзначені кращі гравці турніру: Микола Алмазов, Кирило Аношкін, Нікіта Топчій.