Працівники Міністерства юстиції України змагалися під гаслом «Піднімемо! Відбудуємо! Переможемо!»

23 червня проведено спортивні змагання з гирьового спорту та перетягування канату серед персоналу Міністерства юстиції України під назвою «Піднімемо! Відбудуємо! Переможемо!», присвячені Міжнародному Олімпійському дню.
Спортивне свято організоване Профспілковою організацією персоналу Державної установи «Центр пробації» за сприяння Відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області, Управління молоді та спорту Кропивницької міської ради, обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Кіровоградського відокремленого підрозділу Благодійної організації «Всеукраїнський благодійний фонд «Мир і добробут».
Організація спортивних змагань в умовах воєнного стану – нелегка справа, але організатори з цим завданням впорались. До Кропивницького завітали неймовірні команди аби взяти участь у змаганнях та відволіктися від щоденних реалій теперішнього життя та тривог. Учасниками заходу стали команди філій Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській та Миколаївській областях, збірна команда Запорізької, Луганської та Херсонської областей, команда Державної установи «Кропивницький слідчий ізолятор» та команда КДЮСШ № 1 Кропивницької міської ради.


Наприкінці заходу відбулося урочисте нагородження переможців та призерів. Учасники команд, які завітали на змагання з тимчасово окупованих територій та зон активних бойових дій України отримали заохочувальні подарунки. Ці змагання ще раз констатували факт того, що українська нація – це нація воїнів-переможців, сильних тілом та духом українців та українок, які прагнуть лише одного, – свободи своїй землі.