Пам’ять колишнього гравця ФК «Зірка» Андрія Куценка вшанували футбольними змаганнями

9-10 серпня на стадіоні «Зірка» міста Кропивницького проходив ХІІІ традиційний турнір з футболу серед юнаків 2005 року народження, присвячений пам’яті колишнього гравця і спортивного директора футбольного клубу «Зірка» Андрія Куценка.
Учасниками цьогорічних змагань стали чотири колективи: кропивницькі команди «Зірка» U-14 та КДЮСШ № 2, а також кременчуцький «Кремінь» і черкаська «Чайка». В урочистостях з нагоди відкриття турніру взяли участь: перший тренер Андрія Куценка, керівник програми розвитку дитячо-юнацького та молодіжного футболу ФК «Зірка» Вадим Даренко, батько Андрія Куценка, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України Олександр Куценко, начальник відділу фізичної культури та спорту управління молоді та спорту міської ради Славік Іванов, відповідальний секретар відділення НОК України в Кіровоградській області Вадим Бебко, шанувальники спорту.

За підсумками футбольних баталій на четвертому місці фінішувала команда місцевої комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 2. Бронзовими призерами стали юні футболісти команди «Кремінь» з міста Кременчук. Срібні медалі завоювали юнаки черкаської команди СДЮСШОР «Чайка». Переможцями турніру стали вихованці Вадима Даренка із команди «Зірка» U-14 (м. Кропивницький).
По завершенні турніру юні футболісти були нагороджені дипломами, медалями, кубками від управління молоді та спорту міської ради міста Кропивницького й обласного відділення Національного олімпійського комітету України.