Цього року чемпіонат м. Кропивницького зі спортивної гімнастики проводився під патронатом НОК України

16-17 лютого в ОСДЮСШОР «Надія» проходив чемпіонат міста Кропивницького зі спортивної гімнастики.
У змаганнях, що проводилися під патронатом Національного олімпійського комітету України, у співпраці з управлінням молоді та спорту Кропивницької міської ради та адміністрацією спортивної школи, взяли участь більше 70 спортсменів обласного центру.
Гімнасти змагалися за програмою І, ІІ, ІІІ спортивних розрядів, кандидатів у майстри спорту та Майстрів спорту України. У багатоборстві серед жінок золоті нагороди завоювали: Діана Савел’єва, Софія Матюшенко, Маргарита Біляєва, Вікторія Гуйван, Вікторія Гашенко, Дар’я Негара, Марія Жила. Серед чоловіків-багатоборців звання чемпіонів міста вибороли: Олександр Жаріков, Максим Глушко, Дмитро Патлач, Роман Вендекергоф, Богдан Костюк.
Переможці та призери змагань нагороджені дипломами і медалями від організаторів.