Маленькі кропивничани долучилися до Європейського тижня спорту

Вже п’ятий рік поспіль за ініціативою ЄС наприкінці вересня проводиться «Європейський тиждень спорту».
З минулого року Україна приєдналася до цієї акції, головна мета якої – це популяризація фізичної активності та здорового способу життя, що залишається одним із головних пріоритетів ЄС та України у сфері спорту.
25 вересня в рамках «Європейського тижня спорту» в дошкільному навчальному закладі № 23 «Супутник» міста Кропивницького проведено захід Всеукраїнського проекту серед дітей та молоді «DO like OLYMPIANS».
В гості до маленьких кропивничан завітали відомі спортсмени регіону та представники відділення НОК України в Кіровоградській області. Учасників спортивного свята привітали: член Національного олімпійського комітету України, срібний призер XXVI літніх Олімпійських ігор з велоспорту на треку Олександр Симоненко та відповідальний секретар обласного відділення НОК Вадим Бебко. Почесні гості розповіли дітям про необхідність і корисність дотримання здорового способу життя, побажали завжди бути фізично активними і здоровими.
Олімпійську розминку з дошкільнятам провів Майстер спорту України з ушу, чемпіон України з кікбоксингу, тренер-викладач міської КДЮСШ № 4 Ігор Бондар.


Гарно розім’явшись дітлахи продемонстрували чудову фізичну підготовку, змагаючись у різноманітних естафетах і конкурсах розрахованих на розвиток рухової активності. А родзинкою заходу став показовий виступ із художньої гімнастики майбутньої олімпійської чемпіонки Кіри Ватульової.
Крім нових знань, позитивних емоцій, заряду енергії та бадьорості всі учасники заходу отримали сувеніри з олімпійською символікою, а «Олімпійський куточок» навчального закладу поповнився новими виданнями НОК України.