Свято весни для юних любителів баскетболу

4-5 березня на базі кропивницької міської КДЮСШ № 4 поведено відкритий турнір з баскетболу «Свято весни».
У турнірі, присвяченому Міжнародному жіночому дню, взяли участь 12 команд юнаків та дівчат 2007 р. н. і молодших. Організатором заходу виступило відділення НОК України в Кіровоградській області за підтримки управління молоді та спорту Міської ради міста Кропивницького.
У змаганнях дівчат тріумфували вихованки дитячо-юнацької спортивної школи з міста Знам’янки. Срібними призерками стали учениці Козацької гімназії № 21 обласного центру, третє місце посіла команда господарок із КДЮСШ № 4. Серед юнаків перше та друге місце завоювали юні баскетболісти КДЮСШ № 4. Бронзову сходинку п’єдесталу посіли спортсмени баскетбольного клубу «Орли» з міста Помічної.
Переможці та призери змагань нагороджені дипломами і пам’ятними подарунками від обласного відділення НОК України.