З юними тенісистами реалізовано один із напрямків проєкту #OlympicLab

20 квітня за ініціативи відділення НОК України в Кіровоградській області реалізовано напрямок «Розвиток/добробут – пізнай себе» Всеукраїнського спортивно-інтерактивного заходу серед дітей та молоді #OlympicLab.
Учасниками заходу стали вихованці відділення тенісу настільного КДЮСШ № 3 Кропивницької міської ради. В рамках проєкту з юними тенісистами зустрівся Майстер спорту України міжнародного класу, член паралімпійської збiрної України з настiльного тенiсу, учасник чемпіонату Європи 2007, 2017 та чемпіонату світу 2017 серед паралімпійців, чемпіон і призер багатьох міжнародних турнірів Сергій Бойко. Іменитий тенісист розповів юним спортсменам про свої шкільні роки, як заняття спортом допомогли йому пізнати свої можливості та повірити в себе, стали трампліном до самовдосконалення і розвитку. Із вдячністю згадав свого першого наставника Володимира Завражного та нинішнього тренера Олександра Редозубова. Порадив спортсменам-початківцям наполегливо тренуватись, вдосконалювати майстерність, не піддаватись відчаю при невдачах і поразках. На згадку про зустріч Сергій Бойко вручив кращим тенісистам спортивної школи футболки з логотипом заходу, а всі присутні отримали іменні сертифікати учасника проєкту #OlympicLab.


По завершенні спілкування 37 хлопців та дівчат взяли участь у відкритій першості КДЮСШ № 3 з настільного тенісу. За результатами змагань переможцями у своїх вікових групах стали: Аліса Брухно, Юлія Слєсаренко, Єгор Проценко, Ян Сидоренко.
Переможці та призери змагань нагороджені дипломами, медалями та сувенірами від відділення НОК України в Кіровоградській області.