У КІРОВОГРАДІ ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ ТУРНІР З ПАРКОВОГО ВОЛЕЙБОЛУ

ВОЛЕЙБОЛ11-12 липня на затишному майданчику спорткомплексу «Енергоспорт» м. Кіровограда проходили ігри ІІ традиційного обласного турніру з паркового волейболу, організованого обласною федерацією волейболу, яку очолює Дмитро Янчук, за підтримки відділення НОК України в Кіровоградській області.

У турнірі взяли участь дев’ять команд із Кіровограда, Світловодська, Знам’янки та Аджамки. За правилами змагань, з метою залучення якомога більшої кількості учасників різного віку та статі, до складу кожної команди повинен був входити один гравець старше 45 років та одна жінка.
За підсумками дводенних баталій перемогу в турнірі завоювала команда «Juve-2» з міста Кіровогорада. Друге місце також посіли кіровоградські волейболісти з команди «Фонтан». Бронзові нагороди завоювали представники міста Світловодська.
Переможці та призери змагань нагороджені кубками від обласного відділення НОК України, а всі учасники турніру отримали пам’ятні призи від Кіровоградської обласної федерації волейболу.