«Олімпійський день здоров’я» у ЗОШ №31

DSCN465118 березня в комунальному закладі «Навчально-виховне об’єднання – «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 31 з гімназійними класами, центр дитячої та  юнацької творчості «Сузір’я» проведено спортивно-масові заходи «Олімпійський день здоров’я».
Захід організовано спільними зусиллями відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради, відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області та Кіровоградського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
У змаганнях із дартсу, дуйболу, стрибках на скакалці, футбольних і баскетбольних вправах та в спортивних естафетах взяли участь 120 учнів вищезазначеного навчального закладу.
Переможці й призери змагань нагороджені дипломами відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради, а також отримали літературу на спортивну тематику від відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області та спортивні сувеніри від Кіровоградського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».