Лозана 2020

ПРО ІГРИ

ІІІ зимові ЮОІ-2020 відбудуться з 9 по 22 січня. До програми змагань увійшли 16 дисциплін із 8 видів спорту: біатлон, бобслей, лижне двоборство, керлінг, хокей на льоду, санний спорт, фігурне катання, ковзанярський спорт (швидкісний біг на ковзанах), шорт-трек, стрибки на лижах, скелетон, фристайл, гірськолижний спорт, гірський альпінізм, лижні гонки, сноубординг. Участь в Іграх візьмуть 1880 спортсменів з яких – 940 юнаків та 940 дівчат.

На Юнацьких Олімпійських іграх-2020 Україну представлятимуть 39 спортсменів, які змагатимуться у 12 з 16 можливих дисциплінах. Українці представлені у біатлоні, лижному двоборстві, хокеї 3х3, санному спорті, фігурному катанні, шорт-треці, стрибках на лижах, скелетоні, фристайлі, гірськолижному спорті, лижних гонках та сноубордингу.

Познайомитися із нашими талановитими спортсменами та дізнатися про їх досягнення й уподобання можна у традиційному довіднику команди за посиланням: http://noc-ukr.org/olympic/youth-games/lausanne/ukrainska-komanda/

МЕДАЛІ

Конкурс на розробку унікального дизайну олімпійських медалей до ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор було проведено з 14 лютого по 8 квітня 2019 р. Всього на конкурс надійшло близько 300 робіт з 60 країн. Переможцем конкурсу став 20-річний дизайнер Заке Пейдж із Нової Зеландії з роботою «Краса в різноманітті». Він візьме участь у церемонії відкриття та церемоніях нагородження, а також отримає персональний набір медалей і планшет.

ТАЛІСМАН

Дизайн талісману розробили студенти школи мистецтв Лозанни. Талісманом ЮОІ-2020 став Йодлі – привітна тваринка, ім’я якої походить від назви традиційного співу, йодлінгу. Його можна почути на теренах Швейцарії та Франції – саме там, де проходитимуть Юнацькі Олімпійські ігри. Змагання відбудуться в самій Лозанні, в околицях міста на території альпійської зони, у французькому регіоні Юра і на березі Женевського озера.

Вболіваймо за Україну разом!

Довідник юнацької Олімпійської збірної України на ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських іграх-2020

http://noc-ukr.org/olympic/youth-games/lausanne/ukrainska-komanda/