14 лютого у місті Світловодськ відбувся відкритий турнір з баскетболу серед юнаків на підтримку Олімпійської збірної команди України, яка нині виборює медалі ХХV зимових Олімпійських ігор в Італії.
Змагання об’єднали понад 40 юних спортсменів місцевої ДЮСШ та гостей із Черкас. Турнір став не лише спортивною подією, а й важливим заходом олімпійської єдності та підтримки українських атлетів.
Урочисте відкриття пройшло в атмосфері справжнього олімпійського свята. Спортсмени, тренери, судді та організатори долучилися до церемонії «Свято Олімпійського прапора», присвяченої проведенню ХХV зимових Олімпійських ігор Мілан–Кортіна-2026. Учасники заходу передали щирі вітання українським олімпійцям, підтримали їх гучними оплесками та урочисто підняли Олімпійський прапор як символ миру, єдності та прагнення до перемоги.
Ви маєте увійти, щоб оприлюднити коментар.