Для юних кропивничан організовано свято баскетболу «Олімпійське літо»

У рамках проведення Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів для дітей у літній канікулярний період «Олімпійське літо» на базі КДЮСШ № 4 м. Кропивницького відбулося свято баскетболу.
Під час заходу для юнаків і дівчат 2007 – 2010 р. н. організовано міні-турнір із баскетболу, а наймолодші шанувальники спорту взяли участь у баскетбольних конкурсах і естафетах.
У змаганні юнаків перемогла команда «Дружба», яку тренує Андрій Бабенко, срібні медалі вибороли юні баскетболісти клубу «Золотой Век», третє місце посіли юнаки із команди «Just». Серед дівчат перше місце завоювала команда «Зірка» під керівництвом тренера Наталії Воротнюк-Музичук, на срібну сходинку п’єдисталу зійшли спортсменки команди «Україна», бронзові медалі вибороли дівчата команди «Кращі з кращих».
Переможці та призери змагань спортивного свята нагороджені дипломами управління молоді та спорту міської ради, а також отримали медалі й сувеніри від відділення НОК України в Кіровоградській області.