У Кропивницькому відзначили Всесвітній день тенісу настільного відкритим тенісним турніром

5-6 квітня на базі Кропивницької міської КДЮСШ № 3 проведено відкритий турнір з тенісу настільного, присвячений Міжнародному дню спорту та Всесвітньому дню тенісу настільного.
Змагання, що проводилися за сприяння управління молоді та спорту міської ради і відділення НОК України в Кіровоградській області, зібрали більше 70 спортсменів різних вікових категорій.
Серед дівчат золоту нагороду завоювала Ксенія Моцаренко, друге місце посіла Марія Мішуровська, бронзовою призеркою стала Анастасія Дубова. У змаганні юнаків 2006 – 2007 років народження переміг Владислав Зорін, срібним призером став Ілля Ткаченко, третє місце посів Нікіта Галінус. Серед юнаків старшої вікової групи наймайстернішим виявився Дмитро Андрусенко, срібну нагороду завоював Олександр Солонченко, бронзову сходинку п’єдесталу посів Дмитро Волохов.
Учасники та організатори тенісного турніру долучилися до акції #WhiteCard, дружно піднявши білі картки на знак миру та рівності у спорті.