Баскетбольні баталії в Помічній

З нагоди 28-ої річниці створення Національного олімпійського комітету України в місті Помічна проведено перший відкритий обласний турнір з баскетболу на призи баскетбольного клубу «Орли».

У змаганнях, організованих за сприяння обласного відділення НОК України, взяли участь 5 команд юнаків: збірна Добровеличківського району, команда Новоукраїнської ОТГ, вихованці Кропивницької КДЮСШ № 1 та Лисогорської ДЮСШ Миколаївської області, а також місцевий БК «Орли».

Команди змагалися за олімпійською системою. Помічнянські баскетболісти, перемігши новоукраїнських та лисогорських юнаків, увійшли до фіналу. Їх суперниками стали юнаки з Кропивницької КДЮСШ № 1, які обіграли збірну Добровеличківського району. У грі за бронзові медалі зустрічалися команди Лисогорської ДЮСШ та Добровеличківського району. Гра між рівними за силами суперниками закінчилася перемогою добровеличківців. 

У фіналі за перемогу змагалися юнаки з Помічної та Кропивницького. Тривалий час на майданчику точилися рівна гра. Однак в останній чверті помічнянці змогли відірватися у рахунку та отримали довгоочікувану перемогу на радість вболівальникам, тренерам і гравцям.

Команда-переможець отримала кубок від відділення НОК України в Кіровоградській області. Призери змагань нагороджені дипломами та медалями, а всі учасники турніру поласували солодощами від організаторів.