Уславлені спортсмени-паралімпійці завітали до дітей з особливими потребами

З нагоди Міжнародного дня інвалідів у дитячо-юнацькій спортивній школі № 3 м. Кропивницького проведено спортивно-розважальні заходи для дітей з особливими потребами.
Захід організовано завдяки співпраці відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області, відділу фізичної культури та спорту міської ради і міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». У гості до вихованців відділень інваспорту КДЮСШ № 1 та № 3 завітали відомі спортсмени: чемпіонка Літніх Паралімпійських ігор 2008 року в штовханні ядра Алла Мальчик, багаторазова призерка з плавання Паралімпійських ігор 2012 і 2016 років Ольга Свідерська, дворазовий бронзовий медаліст у плаванні Літніх Паралімпійських ігор 2016 року Андрій Деревінський, переможець ХХІІІ літніх Дефлімпійських ігор 2017 року зі стрільби кульової Олександр Костик. Учасників заходу привітав начальник відділу фізичної культури та спорту міської ради, член виконкому обласного відділення НОК України Сергій Колодяжний, а головний спеціаліст осередку НОК Микола Аношкін провів для дітлахів олімпійську вікторину. Потім юні спортсмени з обмеженими фізичними можливостями взяли участь у різноманітних спортивних змаганнях та долучилися до конкурсу спортивного малюнку.


Всі учасники заходу отримали «Олімпійські футболки» та сувеніри від відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області. Після завершення спортивного свята юні спортсмени мали змогу поласувати солодощами та поспілкуватися із однолітками за святковим столом.