Велоперегони «РоверОк» для дітей та їхніх матусь

dsc_0406 18 вересня на території Денропарку м. Кропивницький громадською організацією «Кіровоградський клуб велолюбителів «Там-Де-Ми», за сприяння відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області й відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради проведено Х традиційний турнір з велоперегонів серед дітей «РоверОк», присвячений Дню міста.
Під час урочистого відкриття заходу учасників змагань привітали: президент клубу велолюбителів «Там-Де-Ми» Сергій Ларшин і заслужений майстер спорту України з велоспорту Юрій Симоненко.

У змаганнях взяли участь 60 юних велосипедистів. Переможцями змагань у вікових категоріях від двох до десяти років стали: Марк Васильев, Кирил Опря, Марк Безуглий, Артем Артеменко, Вероніка Сербіна, Дмитро Полуденко, Софія Король.

Мами юних спортсменів стали учасниками велоперегонів «Супер мама», у яких перемогла Олена Безугла. Срібну медаль завоювала Наталія Бринзю. Третє місце посіла Галина Верховська.

Переможці й призери змагань нагороджені кубками, медалями та дипломами від обласного відділення НОК України. Також діти отримали Олімпійські щоденники від Національного олімпійського комітету України та призи і солодощі від спонсорів змагань.