У Кіровограді відбувся аматорський легкоатлетичний напів марафон

214 травня ініціативною групою «Спортивний Кіровоград», за сприяння відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області, відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради, обласної федерації легкої атлетки, а також меценатів проведено аматорський легкоатлетичний марафон. Головна мета забігу – привернення уваги містян до спорту. До акції долучилися 110 шанувальників бігу та активного відпочину.
Забіг відбувся на трьох дистанціях. Новачки пробігли 3 кілометри, взявши участь у загальноміській пробіжці від площі перед Кіровоградською міською радою до парку Пушкіна, 30 атлетів подолали 8 кілометрів, а 24 досвідчені спортсмени пробігли дистанцію півмарафону – 21 кілометр.
На 8-кілометровій дистанції з результатом 35,07 хвилин переміг Анатолій Бондаренко. Друге місце посів Валерій Візер. Третім став Роман Пікалюк. Переможцем пів марафону став Дмитро Паровченко, здолавши 21 кілометр за 1 годину 24 хвилини. Срібним призером став Сергій Ткаченко. Бронзову нагороду завоював Ілля Шостак.
Всі учасники забігу отримали відповідний сертифікат за підписами президента Міжнародного Олімпійського Комітету Томаса Баха та президента Національного Олімпійського Комітету України Сергія Бубки, а переможці та призери змагань нагороджені дипломами та медалями від відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області.