Юнаки СЗОШ № 6 – переможці міської спартакіади з баскетболу серед школярів

DSCN1530З 8 по 11 лютого проходив чемпіонат міста з баскетболу серед юнаків у залік VІІ міської Спартакіади серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.
У змаганнях, організованих управлінням освіти Кіровоградської міської ради, за сприяння відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради та відділення НОК України в Кіровоградській області брали участь команди 15 навчальних закладів.

Перше місце завоювала команда комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання № 6 «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, центр естетичного виховання «Натхнення». Срібні нагороди вибороли учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4. Третє місце посіла команда комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей № 19 – позашкільний центр.
Переможці й призери змагань нагороджені дипломами відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради, а всі учасники спартакіади отримали сувеніри від обласного відділення НОК України.