Визначено чемпіонів м. Кіровограда
з настільного тенісу

DSCN142413-14 лютого в КДЮСШ № 3 міста Кіровограда за сприяння відділу фізичної культури та спорту міської ради і обласного відділення НОК України проведено відкритий чемпіонат міста з тенісу настільного, учасниками якого стали 37 спортсменів.
У змаганні чоловіків переміг В’ячеслав Дяченко. Срібну медаль виборов Олександр Паніотов. Бронзовим призером став Ілля Губарєв. Серед жінок перше місце завоювала Марія Куріщенко. Срібна нагорода в активі Тетяни Шелест. Третє місце посіла Яна Маленко.
Переможці й призери змагань нагороджені дипломами і медалями відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради, а також отримали сувеніри від обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

Переможці чемпіонату будуть представляти обласний центр на обласних спортивних іграх з тенісу настільного серед міст, які відбудуться в м. Кіровограді 20-21 лютого 2016 року.