У кіровограді відбувся міський етап змагань «Олімпійське лелеченя»

DSCN975718 грудня в НВК № 26 м. Кіровограда завдяки співпраці управління освіти Кіровоградської міської ради і обласного відділення Національного олімпійського комітету України проведено фінал міського етапу змагань Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя».
У змаганнях взяли участь учні 5-6 класів шести загальноосвітніх навчальних закладів міста. Учасників заходу привітав головний спеціаліст обласного осередку НОК України Микола Аношкін та методист міського управління освіти Станіслав Степанчук.

До програми заходу увійшли: представлення, під час якого учасники презентували емблему, назву, девіз команди, виконавську та акробатичну майстерність її членів, комбінована естафета, змагання з волейболу та олімпійська вікторина.
За підсумками всіх конкурсів, набравши найбільшу суму балів, переможцем міського етапу змагань «Олімпійське лелеченя» стала команда навчально-виховного комплексу «Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 26 – дошкільний навчальний заклад – дитячий юнацький центр «Зорецвіт». Друге місце завоювала команда навчально-виховного комплексу «Кіровоградський колегіум – спеціалізований навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр естетичного виховання». Бронзовими призерами стали представники комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 20 – дитячий юнацький цент «Сузір’я».

За свою наполегливість і прагнення до перемоги всі команди-учасниці отримали спортивний інвентар та сувеніри від відділення НОК України в Кіровоградській області, а переможці й призери змагань нагороджені кубками та дипломами обласного осередку Національного олімпійського комітету України. DSC01182