ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛІТО В “БРИГАНТИНІ”

13 29 липня в рамках проведення Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів для дітей у літній період канікул та заходів в оздоровчих таборах «Олімпійське літо» в дитячому оздоровчому закладі «Бригантина» селища міського типу Новоархангельськ, що на Кіровоградщині, відбулося дитяче спортивне свято.
Захід організовано та проведено завдяки співпраці Кіровоградського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”, відділення НОК України в Кіровоградській області та дирекції оздоровчого закладу «Бригантина».
У гості до юних мешканців «Бригантини» завітали директор Кіровоградського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Марина Марініна, спеціалісти обласного відділення НОК України Людмила Стратова і Микола Аношкін, чемпіони Європи 2015 року в парному жонглюванні гирями Сергій Шевченко та Олексій Журба.
Після офіційних привітань для учасників та гостей спортивного свята унікальні вправи продемонстрували спортсмени із Групи силового жонглювання гирями «Дай, Боже, здоров’я!» з м. Кіровограда, багаторазові рекордсмени Книги рекордів України, чемпіони України, Європи і світу Сергій Шевченко та Олексій Журба. Діти, вихователі та працівники закладу із захопленням переглянули виступ відомих спортсменів та нагородили їх гучними оплесками, а директор закладу Микола Наконечний вручив пам’ятні подарунки уславленим гирьовикам.

А далі настала черга спортивних змагань. Близько 200 дітей, які представляли 9 загонів, взяли участь у змаганнях із волейболу та продемонстрували свою вправність і спритність у цікавих різноманітних спортивних естафетах.

Переможці та призери змагань нагороджені медалями та дипломами від Кіровоградського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх», а також дипломами і подарунками від обласного відділення НОК України. Також окремими призами відзначено найактивніших спортсменів і вболівальників кожного загону.