Розіграли літній кубок із тенісу

DSC_03201-5 червня за сприяння відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області проходив літній кубок міста Кіровограда з тенісу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів. У змаганнях взяли участь 25 юних спортсменів. У напруженій боротьбі володарем кубку міста став Олексій Поліщук. Друге місце посів Владислав Коваль. Бронзову нагороду завоювала Ніна Ляшенко. Учасників змагань привітав та побажав веселих літніх канікул відповідальний секретар обласного відділення НОК України Вадим Бебко. Всі учасники змагань отримали «Олімпійські щоденники» від обласного відділення НОК України, а переможці й призери змагань нагороджені кубками та солодкими призами від міської федерації тенісу.