8 грудня у кропивницькій загальноосвітній школі № 6 відбувся спортивно-пізнавальний захід «Olimpik Lab», який проведено відділенням НОК України в Кіровоградській області в рамках проекту Молодого посла України на ІІ зимових Юнацьких Олімпійських іграх Віри Передерій та Національного олімпійського комітету України.
Учасників заходу, а це 90 школярів, привітав головний спеціаліст обласного відділення НОК України Микола Аношкін. Також у заході взяв участь професор факультету фізичного виховання КДПУ ім. В. Винниченка Сергій Воропай. Він розповів учасникам спортивного свята про досягнення спортсменів нашої області на Олімпійських іграх.
У рамках «Олімпійського чату» своїми досягненнями, розповідями про наполегливі тренування та нелегкий шлях до перемог з учнями навчального закладу поділилися: чемпіон України з легкої атлетики Віталій Пархоменко та чемпіон України і світу зі скелелазіння Сергій Побережець.
Також школярі отримали нагоду перевірити свої знання в спортивній вікторині та розім’ялися під час олімпійської розминки «DO like OLIMPIANS».
По завершенні заходу всі його учасники отримали сувеніри від обласного відділення Національного олімпійського комітету України.
![](https://noc.kr.ua/wp-content/uploads/2016/12/IMG_3269-300x225.jpg)
Ви маєте увійти, щоб оприлюднити коментар.