«Свято олімпійського прапора» – у Кіровограді

DSCN675011 червня на площі перед приміщенням СДЮСШОР «Надія» міста Кіровограда проведено «Свято олімпійського прапора» з нагоди відкриття І Європейських Ігор.

Захід було організовано відділенням Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області, за сприяння управління молоді та спорту обласної державної адміністрації й відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради
У заході взяли участь: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Колодяжний, заступник начальника управління молоді та спорту облдержадміністрації Уляна Соколенко, голова обласного відділення НОК України Олександр Кузьмін, в.о. начальника відділу фізичної культури та спорту міської ради Славік Іванов, голова міської організації ветеранів фізичної культури, спорту та війни Олександр Березан, тренери-викладачі та учні дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спортивна громадськість міста, загалом близько 350 шанувальників активного способу життя.


Після урочистої церемонії підняття Державного Прапора України та прапора Національного олімпійського комітету України, голова обласного відділення НОК України Олександр Кузьмін привітав учасників заходу та зачитав звернення до учасників спортивного свята від президента Національного олімпійського комітету України, героя України Сергія Назаровича Бубки.
Потім юні спортсмени продемонстрували свою вправність у показових виступах із боксу, спортивних танців, шинкіокушинкай карате. Родзинкою програми став виступ групи силового жонглювання гирями «Дай Бог здоров’я» КДЮСШ № 1 Кіровоградської міської ради у складі чемпіона Європи та світу Сергія Шевченка і рекордсмена Книги рекордів України, чемпіона України з жонглювання гирями Олексія Журби.
На завершення заходу всі присутні побажали українським спортсменам успішного виступу на І Європейських Іграх та вдалих стартів на цих відповідальних змаганнях представникам Кіровоградщини: Тетяні Тетеревятниковій (тхеквандо), Миколі Савченку (боротьба греко-римська) та Ньябалі Кеджау (дзюдо).