Екомодуль проєкту #OlympicLab для дітей із родин біженців, які мешкають в Німеччині

06 квітня з нагоди відзначення Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру в м. Шварценбек (Німеччина) для дітей із родин біженців з України та місцевих малюків проведено екомодуль спортивно-освітнього проєкту НОК України #OlympicLab.
Захід реалізовано за ініціативи активістки місцевої волонтерської групи, колишнього вчителя фізичної культури з Кіровоградщини Ірини Хітріч у співпраці з відділенням НОК України в Кіровоградській області та гімназією «Сузір’я – 19» з м. Олександрії.
На початку заходу організатори провели телеконференцію між містами Олександрія та Шварценбек, під час якої заступник директора з навчально-виховної роботи гімназії «Сузір’я – 19» Маргарита Онищенко розповіла учасникам інтерактивного спортивно-освітнього заходу #OlympicLab про значення спорту в житті людини та екологічні проєкти НОК України, обговорили жахливі наслідки злочинної діяльності російських окупантів, які впливають на екологію в Україні та Європі. На прикладі підриву російськими окупантами дамби Каховської ГЕС розповіли про пагубні біолого – екологічні наслідки для екосистеми всього узбережжя Чорного моря та водойм Європейських країн.
Також в раках заходу учасники поспілкувалися з волонтером Бернд Мюнхов. В ході бесіди діти дізналися відповіді на запитання як зберігати ліс навколо міста, які тварини в ньому мешкають, як поводити себе під час прогулянок, як користуватись оглядовими вежами, спостерігаючи за місцевою фауною. Потому юні дослідники попрацювали зі спеціалістом – АРТ реабілітологом Реннее Крамер. Арт терапія – це яскрава творчість без правил, ефективний метод боротьби зі стресом, особливо в умовах війни. Для учасників заходу це чудовий спосіб поліпшити психологічний стан та ймовірне нове захоплення. На завершення заходу під час інтелектуальної гри «Будь розумним – сортуй сміття правильно!» хлопчики та дівчатка поділились досвідом збереження навколишнього середовища, вмінням правильно сортувати сміття та відповідально ставитись до майбутнього планети, змалечку турбуватись про своє здоров’я.


На згадку про участь у проєкті діти отримали сувеніри з олімпійською символікою від відділення НОК України в Кіровоградській області.