У Кропивницькому змагалися велосипедисти зі всієї України

13-14 квітня в м. Кропивницькому проходили всеукраїнські змагання з велосипедного спорту на шосе.
Велоперегони проводилися серед різних вікових груп в парній та груповій гонках і гонці критеріум та зібрали більше 200 учасників із 15 команд. Під час урочистого відкриття змагань спортсменів привітали: срібний призер ХХVІІ літніх Олімпійських ігор в Сіднеї з велоспорту на треку, член НОК України Олександр Симоненко, старший тренер збірної України з велогонок на шосе Сергій Люшенко, заступник начальника управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Уляна Соколенко, президент федерації велоспорту Кіровоградської області Микола Монашок, начальник відділу фізичної культури та спорту управління молоді та спорту Міської ради міста Кропивницького Славік Іванов.


Кропивницькі велосипедисти гідно представили своє місто на змаганнях всеукраїнського рівня. Так, у парній гонці переможцями стали: Руслан Бондаренко і Владислав Шутко, Захар Суржок і Євген Молодченко, Катерина Воротіленко та Марія Шевченко, а Євген Руденко й Артем Шевцов, Катерина Сокур і Віра Борисюк завоювали срібні медалі. В гонці критеріум золоті нагороди завоювали Руслан Бондаренко, Захар Суржок і Катерина Воротіленко, срібними призерами стали Катерина Сокур і Марія Шевченко, а Владислав Шутко посів третє місце. В груповій гонці перемогу святкували Руслан Бондаренко, Катерина Сокур, Захар Суржок і Катерина Воротіленко, срібні медалі в активі Євгена Руденка, Євгена Молодченка та Марії Шевченко.
Переможці й призери змагань нагороджені дипломами обласного відділення Національного олімпійського комітету України та медалями від обласної федерації велоспорту.