Брейн-ринг серед юних знавців спорту

dscn932117-18 листопада в Центрі дитячої та юнацької творчості «Центр-Юність» адміністрацією закладу за сприяння обласного відділення Національного олімпійського комітету України проведено інтелектуальну гру «Брейн-ринг».
Під час урочистого відкриття заходу його учасників привітали: директор Центру дитячої та юнацької творчості Віктор Савицький і директор міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Микола Аношкін.
У грі «Брейн-ринг» взяли участь 23 команди, сформовані з учнів навчального закладу, серед яких були команди вихованців секцій бейсболу, софтболу, футболу, боксу, атлетичної гімнастики. Юні інтелектуали відповідали на запитання щодо історії олімпійських ігор, знання правил різних спортивних дисциплін, логічне мислення.

Серед дітей до 12 років перемогли гравці команди «Знайка», друге місце посіла команда «Орли», бронзовими призерами стали юні софтболістки із команди «Софіт». У віковій категорії 12-15 років перемогла команда «Евріка», срібні нагороди завоювала команда «Легіон», третє місце посіла команда «Софіт». Переможці та призери змагань нагороджені дипломами відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради, а також отримали сувеніри від обласного відділення НОК України та солодощі від Центру «Юність».