Чемпіонат України з велокросу проведено за сприяння обласного відділення НОК

img_976215-16 жовтня в Гаю Десантників м. Кропивницького за сприяння обласного відділення НОК України проходив чемпіонат України з велокросу.
Змагання проводилися серед юнаків, дівчат, юніорів, чоловіків та жінок в індивідуальній, груповій та естафетній гонках і зібрали 207 учасників із 19 команд. Під час відкриття турніру часників змагань привітав член виконкому НОК України Олександр Куценко. У змаганнях високі результати продемонстрували велосипедисти КДЮСШ № 1 з м. Кропивницького. Так, в естафеті серед дорослих спортсменів переможцями стали Руслан Бондаренко, Ігор Крот і Єлизавета Бабука, а Валентина Пташинська посіла третє місце. У змаганні юніорів золоті нагороди завоювали: Костянтин Дахновський, Максим Ярошенко, Денис Чугунов і Кирило Царенко. Серед юнаків перемогли: Костянтин Колесніков, Назар Коношко, Андрій Пташинський, Владислав Шутко. У змаганні дівчат срібло завоювали Ангеліна Філева й Анастасія Прочухан. У груповій гонці Руслан Бондаренко став бронзовим призером серед чоловіків, Кирило Царенко завоював золоту медаль, а Костянтин Дахновський і Владислав Шутко стали срібними призерами в змаганні юнаків і юніорів.

Переможці й призери змагань нагороджені дипломами відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради, медалями Міністерства молоді та спорту України, кубками від президента обласної федерації велоспорту Миколи Монашка та кубками і сувенірами від відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області.