Обласне відділення НОК відзначило учасників відкритого кубку м. Кіровограда з тенісу

Изображение 49220-25 червня на тенісних кортах стадіону м’ясокомбінату «Ятрань» проходив відкритий літній кубок міста Кіровограда з тенісу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.
У змаганнях, організованих за сприяння відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області й відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради, взяли участь 24 юних спортсменів. У напруженій боротьбі перемогу в турнірі виборов представник міста Українка Київської області Іван Амоший. Друге місце посів учень навчально-виховного об’єднання «Школа козацько-лицарського виховання І-ІІ ступенів № 21 – суспільно-гуманітарний ліцей – дошкільний навчальний заклад Ілля Усок. Бронзову нагороду завоював учень навчально-виховного комплексу «Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 26 – дошкільний навчальний заклад – дитячий юнацький центр «Зорецвіт» Борис Шерман.

Переможці й призери змагань нагороджені дипломами відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради, медалями від обласного відділення НОК України та кубками від міської федерації тенісу. На згадку про спортивні баталії всі учасники змагань отримали сувеніри з олімпійською символікою від Національного олімпійського комітету України та поласували солодощами від меценатів.