У Кіровограді змагалися
«Майбутні зірочки» футболу

20 грудня в спортивному клубі «Зірка» з нагоди відзначення Дня Святителя і Чудотворця Миколая відбувся відкритий міський турнір із футзалу серед юних спортсменів 2005 – 2006 років народження «Майбутні зірочки».
Змагання проведені за сприяння відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради й обласного відділення Національного олімпійського комітету України. Переможцем змагань стали юні футболісти з команди «Лідер», яких тренує Валентин Чорноіван. Срібні нагороди вибороли гравці команди «Аграрій-Альянс». Третє місце посіла команда «Юність». Найкращим захисником турніру визнано Владислава Ляху, кращим нападником став Ігор Терещенко, а найтехнічнішим гравцем визнано Лейлу Мельніченко. Найкращі гравці турніру отримали спеціальні призи від обласного відділення НОК України.

Переможці й призери змагань нагороджені дипломами відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради, кубками та солодкими призами від організаторів турніру. Нагородження провів Заслужений тренер України з футболу Олексій Кацман.