Турнір пам’яті Віктора Дубіна

SAM_193616-17 травня в м. Кіровограді проходив Всеукраїнський турнір з баскетболу серед ветеранів спорту, пам`яті тренера Віктора Дубіна. У змаганнях, організованих федерацією баскетболу Кіровоградської області, за сприяння обласного відділення НОК України і відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради, взяли участь 4 команди.

За підсумками турніру золоті нагороди завоювали баскетболісти з міста Києва. Друге місце посіла команда з Кривого Рогу. Бронзові медалі в активі кіровоградської команди «Ветеран Баскет».
Переможці й призери змагань нагороджені кубками, медалями і дипломами від обласної федерації баскетболу та відділення НОК України в Кіровоградській області.
Під час турніру відбулася ще одна знакова для спортивної громадськості обласного центру подія. На фасаді будівлі факультету фізичного виховання Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка було урочисто відкрито меморіальну дошку пам’яті Дубіна Віктора Олексійовича – тренера, доцента кафедри теорії та методики олімпійського і професійного спорту, судді всесоюзної, національної категорії. У відкритті меморіальної дошки взяли участь: голова обласного відділення НОК України Олександр Кузьмін, голова комісії по зв’язках з осередками НОК України Володимир Ковальов, перший Віце-президент федерації баскетболу Кіровоградської області Людмила Сиділо, начальник відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради Олександр Куценко, дружина та донька Віктора Дубіна, його численні вихованці та колеги.