Директорку ліцею «Арт Плюс» Анну Ніжнікову відзначено Подякою Відділення НОК України за підтримку олімпійського руху

18 червня під час пленарного засідання сесії Кропивницької міської ради директорку комунального закладу «Ліцей «Арт Плюс» Кропивницької міської ради», депутатку міської ради Анну Ніжнікову відзначено Подякою Відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області.
Голова обласного осередку НОК України Вадим Бебко подякував Анні Олександрівні за увагу до розвитку спорту, популяризацію олімпійських цінностей серед дітей та молоді, всебічну підтримку команди ліцею «Арт Плюс» і якісну підготовку учнів до участі у Всеукраїнському спортивно-виховному проєкті НОК України «Швидше, вище, сильніше – разом!», який наприкінці травня відбувся у Трускавці.
Команда ліцею «Арт Плюс» продемонструвала високий рівень спортивної підготовки, згуртованість і справжній командний дух. За підсумками всіх конкурсних випробувань юні спортсмени з Кропивницького вперше в історії незалежної України вибороли місце серед трьох найкращих дитячих спортивних колективів на всеукраїнських заходах НОК України, посівши почесне третє місце.
Анна Ніжнікова подякувала Вадиму Бебку за плідну співпрацю, високу оцінку роботи педагогічного колективу та належне визнання досягнень учнів ліцею «Арт Плюс» на всеукраїнському рівні.