У Кропивницькому під патронатом НОК України проведено турнір з настільного тенісу

11-12 травня в КДЮСШ № 3 міста Кропивницького під патронатом Національного олімпійського комітету України проводився відкритий міський турнір з тенісу настільного, присвячений пам’яті майстра спорту, тренера Володимира Завражного.
Турнір зібрав понад 20 юних тенісистів. У змаганні юнаків переміг Максим Денисенко, срібним призером став Ярослав Гуца, третє місце посів Олександр Репалов. Серед дівчат золоту нагороду завоювала Марія Мішуровська, друге місце посіла Олександра Теренчук, бронзова медаль в активі Софії Шерман. Серед наймолодших учасників призову трійку склали Ілля Тараненко, Борис Шерман, Іван Бондарев.

Переможці та призери змагань нагороджені дипломами, медалями та цінними подарунками від обласного відділення НОК, а всі учасники турніру, які не посіли призові місця, отримали пам’ятні призи – олімпійські щоденники та українсько-англійські розмовники для спортсменів від НОК України.