Школярі змагалися за літній кубок з тенісу

З 14 по 20 червня на тенісних кортах стадіону м’ясокомбінату «Ятрань» міста Кропивницького проходив літній кубок з тенісу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.
У змаганнях, організованих за сприяння відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області й відділу фізичної культури та спорту міської ради, взяли участь 25 юних спортсменів.
У напруженій боротьбі перемогу в турнірі виборов учень навчально-виховного об’єднання № 6 Олександр Котляр. Володарем срібної медалі став учень гімназії імені Т.Г. Шевченка Владислав Чебанюк. Третє місце посіла учениця загальноосвітньої школи І ступеня «Мрія» Анастасія Співак.


Переможці й призери змагань нагороджені дипломами відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради і кубками від Кіровоградської обласної федерації тенісу, а всі учасники спортивних баталій отримали сувеніри з олімпійською символікою від обласного відділення Національного олімпійського комітету України та поласували солодощами від меценатів.