Кіровоградські волейболісти стали чемпіонами України

IMG_80191-3 квітня в спортивній залі факультету фізичного виховання Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка проходили ігри фінального туру зимового чемпіонату України з пляжного волейболу в закритих приміщеннях серед юнаків до 17 років.
В урочистому відкритті турніру взяли участь: заступник начальника управління освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації Уляна Соколенко, начальник відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради Сергій Колодяжний, відповідальний секретар відділення НОК України в Кіровоградській області Вадим Бебко, ректор Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Олег Семенюк, директор обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Марина Марініна, президент обласної федерації волейболу Дмитро Янчук та інші офіційні особи.
Від відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області всі учасники чемпіонату отримали пам’ятні призи.

У змаганнях взяли участь 19 спортивних колективів. Команда міста Кіровограда за яку виступають учні міської КДЮСШ № 3 Ігор Свірідов і Антон Матвєєв перемогла всіх суперників і вперше в історії кіровоградського пляжного волейболу завоювала звання чемпіонів України. Срібні нагороди вибороли волейболісти з міста Ужгород. Бронзовими призерами стали представники міста Рівне. Почесне четверте місце посіла команда з м. Києва.
Тренує кіровоградських волейболістів Маргарита Кольцова.

Переможці й призери змагань нагороджені дипломами, медалями, кубками та призами від федерації волейболу України.