Перемоги кіровоградських велосипедисток на Весняному Кубку України

IMG_502516-19 квітня в м. Кіровограді проходив Весняний Кубок України в багатоденній велосипедній гонці (II етап) та відкритий чемпіонат Кіровоградської області з велосипедного спорту, присвячений Дню космонавтики.

У змаганнях взяли участь 29 команд, 186 спортсменів.
Кіровоградська велосипедистка Олена Гуцан стала переможницею другого етапу Кубку України, а інша наша спортсменка Олена Демидова виборола дві бронзові медалі. Переможці й призери змагань нагороджені дипломами і медалями Міністерства молоді та спорту України.
В обласних змаганнях учні комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради» вибороли наступні місця: Ксенія Федотова завоювала дві золоті нагороди, Марина Пономаренко завоювала дві бронзові нагороди, Ангеліна Філєва стала третьою, Владислав Шутко виборов срібну та бронзову нагороди, Тетяна Бузько виборола срібну та дві бронзові медалі.