Майбутні авіатори змагалися в баскетбольному турнірі

12-13 квітня в спортивній залі «Ікар» м. Кропивницького за сприяння відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області проходили ігри міського турніру з баскетболу «Кубок авіаторів», присвяченого Всесвітньому дню авіації та космонавтики.
Учасниками змагань стали 4 колективи. В запеклій боротьбі перше місце завоювали баскетболісти з команди «Ікар – Ветеран». Срібні нагороди вибороли студенти Льотної академії Національного авіаційного університету. Третє місце посіла збірна команда старших юнаків міських КДЮСШ № 1 та КДЮСШ № 4.

Переможці й призери змагань нагороджені дипломами управління молоді та спорту міської ради міста Кропивницького, кубками від Льотної академії Національного авіаційного університету та отримали сувеніри від обласного відділення НОК України.