Під патронатом відділення НОК відбувся
обласний турнір із важкої атлетики
на призи В’ячеслава Жукова

nASTYA_kRAVCHENKO119-20 грудня в СДЮСШОР «Надія» проходив відкритий обласний турнір із важкої атлетики серед юнаків і дівчат на призи В’ячеслава Жукова. Захід організовано обласною федерацією важкої атлетики за сприяння відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області.
У турнірі взяли участь 50 атлетів із Кіровограда, Голованівська та Суботців. У змаганні юнаків переміг Михайло Ланецький, друге місце посів Олександр Попок, бронзову нагороду виборов Віталій Пятишев. Серед дівчат перемогла Ольга Пікаш, срібну медаль завоювала Анастасія Кравченко, третє місце посіла Юлія Прудиус.
Переможці й призери змагань нагороджені кубками, медалями та дипломами від обласного відділення Національного олімпійського комітету України, а всі учасники, тренери та судді отримали подарунки від федерації важкої атлетики України.