ВДАЛИЙ ВИСТУП КІРОВОГРАДСЬКИХ ГИРЬОВИКІВ НА ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ

5 З 10 по 16 липня в м. Золоті Піски (Болгарія) проходив Відкритий чемпіонат Європи з гирьового спорту серед чоловіків, жінок, юніорів та ветеранів за версією Міжнародного союзу гирьового спорту. У турнірі взяли участь 228 спортсменів із 19 країн. Спортивну честь Україну відстоювали гирьовики із Києва, Харкова, Тернополя, Рівного та 3 представники КДЮСШ № 1 Кіровоградської міської ради – Сергій Шевченко, Олексій Журба та Роман Демидов.
Під час урочистого відкриття чемпіонату група силового жонглювання гирями «Дай, Боже, здоров’я!» КДЮСШ № 1 Кіровоградської міської ради продемонструвала виступ із палаючими гирями.

Змагання відбувалися в чотирьох номінаціях: двоборство та поштовх гир довгим циклом у чоловіків, ривок гир у жінок, а також жонглювання гирями індивідуально й парно.
Кіровоградські спортсмени Сергій Шевченко й Олексій Журба завоювали звання чемпіонів Європи в парному жонглюванні гирями.
В індивідуальному жонглюванні гирями Сергій Шевченко став бронзовим призером, а Олексій Журба посів четверте місце.
У поштовху гир довгим циклом Олексій Журба, підійнявши 40 разів гирю вагою 32 кг, виборов бронзову нагороду серед юніорів.
Також Олексій Журба та Роман Демидов стали бронзовими призерами чемпіонату Європи у складі збірної команди України в естафеті серед дорослих спортсменів. За правилами змагань п’ять спортсменів по черзі підіймали 32 кілограмову гирю протягом 3 хвилин. Олексій здійснив 35 підіймань у ваговій категорії 73 кг, а Роман підійняв гирю 55 разів у ваговій категорії 95 кг. і допомогли нашій команді завоювати бронзову нагороду із результатом 215 балів.
У загальнокомандному заліку збірна України посіла на чемпіонаті Європи третє місце.