Медалі кіровоградських велосипедисток у Львові

DSCN1112Зимовий чемпіонат України з велосипедного спорту на треку, що 17-21 лютого проходив у Львові, приніс кіровоградським спортсменкам 21 медаль.
Блискуче виступили наші жінки, загалом здобувши 9 нагород. Одна з лідерок збірної України Олена Демидова (на фото) стала п’ятиразовою чемпіонкою України – у командній гонці, олімпійському спринті, гонці скретч, гонці з вибуттям і груповій гонці. Лише в кейріні вона фінішувала другою.
Олена Гуцан перемогла у трьох гонках – командній гонці, олімпійському спринті та гіті на 500 метрів з місця.
Серед юніорок левову частку нагород зібрала Ксенія Федотова (на фото ліворуч). Вона виграла  олімпійський спринт, групову гонку, у гіті на 500 метрів фінішувала другою, показала третій час у командній гонці, гонці скретч, гонці з вибуттям і кейріні.
Разом із Ксенією Федотовою бронзу у командній гонці юніорок також здобули Наталія Красилникова, Тетяна Бузько та Єлизавета Бабука. Останні дві наші велосипедистки ще й піднялися на бронзовий п’єдестал пошани в олімпійському спринті.

До такого успіху наших велосипедисток привели тренери ЗТУ Ольга Заворітня, Наталія Канюк і Юрій Симоненко.