Кропивницькі шахісти відзначили День шахів в Україні

20 липня українська шахова спільнота відзначала Міжнародний день шахів та День шахів в Україні.
А ще цього дня виповнилося 100 років Міжнародній організації шахістів (ФІДЕ), яка була створена в Парижі 20 липня 1924 року під час проведення VIII Літніх Олімпійських ігор.
З цієї нагоди в дитячо-юнацькому клубі «Гамбіт» проведено міський турнір із шахів серед дітей. За підсумками кількаденних змагань, що проводились за швейцарською системою було визначено кращих юних шахістів Кропивницького.

Так, серед шахістів ІІ спортивного розряду і вище переміг Костянтин Кучеренко. Срібним призером став Міхаіл Бегун. Бронзову медаль завоювала Марія Єрмолаєва. У змаганні шахістів ІІІ спортивного розряду і нижче перше місце завоював Роман Гулідані. Друге місце розділили Марія Іляшенко та Ярослав Тарасов. Бронзовим призером став Назар Осипчук.
Переможці й призери змагань нагороджені дипломами управління молоді та спорту Кропивницької міської ради, а також медалями і спортивними сувенірами від відділенням НОК України в Кіровоградській області.