У селищі Новому бігали «Олімпійською стежкою»

Share

У рамках відзначення 26-ої річниці незалежності України в селищі Новому на Кіровоградщині відбувся спортивно-патріотичний захід «Олімпійською стежкою», який зібрав більше 170 дітей.
Свято для дітлахів організували та провели місцеві волонтери на чолі з учасником антитерористичної операції Олександром Скоркіним, за сприяння відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області.
На початку дійства юні мешканці селища разом виконали гімн України. Потім юнаки та дівчата взяли участь в оздоровчій пробіжці, під час якої кожен бажаючий міг потримати в руках олімпійський факел.
Гарно розім’явшись діти сформували 7 команд, які проходили різні етапи спортивної естафети. Кожен учасник за заданий проміжок часу повинен був виконати технічні елементи із різних видів спорту: футболу, волейболу, настільного тенісу, гімнастики, бадмінтону, тощо. Перемогу святкувала команда, гравці якої сумарно виконали більшу кількість вдалих спроб .


Всі учасники спортивних змагань, як нагадування про початок навчального року, отримали олімпійські щоденники від обласного відділення Національного олімпійського комітету України.
Завершилося спортивне свято розіграшем безкоштовної лотереї та запальною танцювальною програмою.

Share