Юні скелелази нагороджені медалями від обласного відділення НОК

Share

27 травня на території мальовничого дендропарку м. Кропивницького завдяки співпраці управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації, обласного альпіністського центру Федерації альпінізму і скелелазіння України та відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області проведено змагання зі скелелазіння серед молоді та дорослих.
Метою заходу була популяризація скелелазіння як олімпійського виду спорту. У змаганнях на швидкість брали участь 36 спортсменів – вихованців міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1, обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, альпіністського і туристичного центрів міст Кропивницького та Олександрії.
За підсумками змагань золоті медалі серед юнаків і дівчат завоювали: Ніл Плохов, Альбіна Петюренко, Дмитро Сисоєв, Роман Ковальчук, Лариса Мартенюк, Матвій Єрофеєв, Катерина Рябоштан. Серед чоловіків переміг Єгор Шаповалов, а серед жінок перше місце завоювала Валерія Гончарук.
Переможці й призери змагань нагороджені дипломами управління освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації, медалями відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області та отримали подарунки від корпорації «ХХІ століття».

Share