АЛЬОНА ШЕВЧЕНКО – БРОНЗОВА ПРИЗЕРКА ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ ЗІ СТРІЛЬБИ КУЛЬОВОЇ

Альона шевченко лого
Альона Шевченко

3-8 липня в м. Львів проходив чемпіонат України зі стрільби кульової з малокаліберної зброї серед юнаків та дівчат 1995 р. н. і молодших, а також командний чемпіонат України у вправах з пневматичної зброї. У змаганнях брали участь 19 команд, 285 стрілків, у т.ч. 12 учнів КДЮСШ № 3 міста Кіровограда.

Кіровоградські спортсмени вдало виступили у вправі МП-5 (стрільба на дистанції 25 м. з малокаліберного пістолета по стаціонарній мішені та по мішені, що з’являється). Так, Альона Шевченко стала бронзовою призеркою чемпіонат України, Лілія Нестеренко стала четвертою, а в командному заліку наші спортсменки Альона Шевченко, Лілія Нестеренко та Євгенія Шалова посіли почесне п’яте місце.
Також п’ятою наша команда стала у вправі ПП-2 (стрільба з пневматичного пістолета по мішені на дистанції 10 м.), а Євгенія Шалова вперше виконала норматив кандидата в майстри спорту України зі стрільби кульової.
Тренують спортсменів Ілгам Ібрагімов та Олександр Зайцев.