У кропивницькій КДЮСШ № 2 відкрито «Олімпійський куточок»

20 травня в рамках Всеукраїнських акцій Національного олімпійського комітету України «Олімпійська книга» та «Олімпійський куточок» було відкрито «Олімпійський куточок» у комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі № 2 міста Кропивницького.
Під час урочистого заходу директор КДЮСШ № 2, чемпіон Європи з легкої атлетики Віталій Пархоменко ознайомив представників обласного осередку НОК із експонатами музею спортивної слави школи та розповів юним вихованцям відділення футболу про славну, більше ніж 50-річну історію спортивної школи.
На сьогодні тут займаються біля 720 дітей. Це найбільша дитячо-юнацька спортивна школа на Кіровоградщині. Із юними спортсменами працюють більше 30 тренерів-викладачів, із яких 2 Заслужені тренери України, 3 Заслужені працівники фізичної культури і спорту України. У КДЮСШ № 2 підготували таких уславлених майстрів з футболу як Андрій Канчельскіс, Андрій П’ятов, Дмитро Михайленко, Сергій Назаренко.


Кіровоградське обласне відділення передало для спортивного закладу книги з історії Олімпійських ігор та Олімпійського спорту, часописи про кращих українських спортсменів і тренерів та іншу літературу на олімпійську тематику, які займуть місце поруч із спортивними нагородами, завойованими вихованцями спортшколи на всеукраїнських і міжнародних змаганнях.
Відповідальний секретар відділення НОК України в Кіровоградській області Вадим Бебко презентував присутнім олімпійську літературу, розповів дітям окремі цікаві факти з історії олімпійських ігор, які вони надалі зможуть самі дізнатись, знайомлячись із книгами, представленими в «Олімпійському куточку», а також провів імпровізовану спортивну вікторину.
Тож відтепер вихованці спортивної школи № 2 матимуть гарні умови не лише для фізичного, а також і для інтелектуального розвитку.