У Кропивницькому за спряння обласного відділення НОК відбувся волейбольний турнір

517-18 вересня у спортивній залі Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка пройшов традиційний турнір з класичного волейболу серед чоловічих команд, присвячений Дню міста.
Змагання організовані обласною федерацією волейболу за сприяння відділення НОК України в Кіровоградській області й відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради. У турнірі взяли участь 6 команд. На початку змагань спортсменів привітав президент обласної федерації волейболу Дмитро Янчук.

У напруженій боротьбі перемогу в турнірі завоювали представники факультету фізичного виховання КДПУ імені Володимира Винниченка. Срібні нагороди виборола команда Кіровоградобленерго. Третє місце посіла команда «А-пілон» з міста Умані.
Переможці та призери змагань нагороджені кубками від обласного відділення НОК України.