Міський турнір з баскетболу «Кубок авіаторів» відбувся за прияння обласного відділення НОК України

DSCN316314-16 квітня в спортивній залі «Ікар» проходив відкритий міський турнір з баскетболу «Кубок авіаторів», з нагоди Всесвітнього дня авіації та космонавтики.
У турнірі взяли участь 4 команди. Перше місце посіла команда Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету. Срібні нагороди виборола команда аматорів спортивного клубу «Ікар». Третє місце посіла команда комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради».

Переможці й призери змагань нагороджені дипломами обласного відділення Національного олімпійського комітету України та призами від спортивного клубу «Ікар».