Відбувся баскетбольний турнір, присвячений пам’яті видатного тренера Олександра Ритора

DSCN182520-21 лютого в спортивному клубі «Ікар» проведено відкритий турнір міста Кіровограда з баскетболу серед юнаків, присвячений пам’яті тренера-викладача з баскетболу, судді республіканської категорії Ритора Олександра Володимировича.
У турнірі, організованому завдяки співпраці відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради, відділення НОК України в Кіровоградській області та обласної федерації баскетболу взяли участь 4 команди. Під час урочистого відкриття турніру учасників змагань привітали: відповідальний секретар обласного відділення НОК України Вадим Бебко та віце-президент обласної федерації баскетболу Микола Аношкін. А колишній учень Олександра Ритора Микола Добрянський розповів юним баскетболістам про славний життєвий та спортивний шлях видатного тренера.

У запеклій боротьбі переможцем турніру стала команда комплексної дитячо-юнацької спортивної школи м. Знам’янки. Друге місце посіла команда комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Кіровоградської міської ради. Бронзові нагороди завоювали юні баскетболісти навчально-виховного об’єднання «Школа козацько-лицарського виховання № 21» м. Кіровограда.

Переможці й призери змагань нагороджені кубками та сувенірами від обласного відділення НОК України і дипломами відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради.