Олександрівські тенісисти – переможці обласної спартакіади

DSCN190120-21 лютого в кіровоградському клубі настільного тенісу проходили обласні спортивні ігри з тенісу настільного серед міст і районів.
У змаганнях взяли участь 15 команд, 75 спортсменів. Під час урочистого відкриття турніру учасників змагань привітав відповідальний секретар відділення НОК України в Кіровоградській області Вадим Бебко.
У змаганні міст перемогла збірна м. Кіровограда, за яку виступали: В’ячеслав Дяченко, Єгор Акімов, Ілля Губарєв, Марія Куріщенко та Яна Малєнко. Срібні нагороди виборола команда міста Знам’янки.

У змаганні районів перше місце завоювала команда Олександрівського району, срібними призерами стали тенісисти Бобринецького району, бронзові медалі в активі представників Долинського району.
Переможці й призери змагань нагороджені грамотами управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації та отримали сувеніри від обласного відділення НОК України.