У Кіровограді відбувся «Матч поколінь»
з настільного тенісу

DSCN005116 січня в КДЮСШ № 3 м. Кіровограда під патронатом відділення НОК України в Кіровоградській області, за сприяння відділу фізичної культури та спорту міської ради проведено відкритий міський турнір з тенісу настільного серед молоді та дорослих «Матч поколінь», учасниками якого стали 22 спортсмени із Кіровограда та Новоукраїнки.
Під час урочистого відкриття заходу учасників змагань привітав головний спеціаліст обласного відділення НОК України Микола Аношкін. Протягом турніру тенісистам-початківцям свою майстерність демонстрували досвідчені спортсмени, переможці й призери чемпіонатів України та всеукраїнських змагань з тенісу настільного серед ветеранів спорту, відомі тренери-викладачі.

У змаганні чоловіків переміг звідувач кафедри фізичного виховання Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету Олександр Редозубов. Срібну медаль завоював чемпіон України серед працівників галузі охорони здоров’я, викладач Кіровоградського базового медичного коледжу імені Є.Й. Мухіна Вадим Кащенко. Бронзовим призером став доктор технічних наук, професор Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету Борис Шифрін. Серед жінок перше місце посіла тренер-викладач із тенісу настільного комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 3 Кіровоградської міської ради» Тетяна Терьохіна. А спеціальний приз глядацьких симпатій отримав викладач професійно-технічного училища № 40 м. Новоукраїнка Василь Руднєв.
Переможці й призери змагань нагороджені дипломами Національного олімпійського комітету України, медалями відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради, а також отримали сувеніри від обласного відділення Національного олімпійського комітету України.